ثبت و ارسال سفارش

راهنمای خرید و ارسال سفارش در سایت ژامه‌وو

 

چطور از فروشگاه ژامه‌وو خرید کنیم؟

فروشگاه ژامه‌وو یه فروشگاه غیر حضوریه (البته فعلا) و شما می‌تونید از طریق همین سایت سریع و آنلاین سفارشتون رو ثبت کنید و پرداخت رو انجام بدید. یا این که از اگر خرید آنلاین براتون سخته، می‌تونید از طریق واتس اپ، دایرکت اینستاگرام یا تلگرام سفارشتون رو ثبت کنید که البته دیگه سریع نیست و پیام‌ها براساس اولویت چک می‌شند و ممکنه با تاخیر خریدتون ثبت بشه.

روش خرید آنلاین و سریع:

  • انتخاب محصولات
  • درج در سبد خرید
  • پرداخت از طریق درگاه آنلاین با کارت‌های شتابی
  • بازگشت به سایت و ثبت نهایی سفارش
  • دریافت پیامک و ایمیل خرید موفق از سایت

روش خرید کارت به کارت هوشمند:

روش خرید دستی:

چرا خرید از سایت رو توصیه می‌کنیم؟

چون این کار کاملا اتوماتیک انجام می‌شه و اولویت موجودی کالاها با کسانی هست که آنلاین و از سایت خرید می‌کنند. ثبت دستی هم زمان‌بر هست و هم ممکنه موجودی کار مورد نظرتون تا زمان دریافت پاسخ و خرید، تمام بشه!

راهنمای ارسال محصولات

با انجام خرید موفق از سایت، وارد مرحله پردازش و ارسال سفارش می‌شیم. ارسال‌ها به دو شیوه پستی و پیکی انجام می‌شه.

ارسال با پیک (ویژه شهر تهران)

در صورتی که در شهر تهران هستید و عجله دارید تا همون روز (کاری) سفارشتون به دستتون برسه، می‌تونید گزینه پیک رو انتخاب کنید. در این صورت خریدتون بین ساعت ۱۷ الی ۲۱ به آدرسی که ثبت کردید ارسال می‌شه و هزینه پیک هم به صورت پرداخت در محل انجام می‌شه که بسته به مسافت (طبق تعرفه‌های جدید) بین ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر خواهد بود.

ارسال با پست (تمامی شهرها)

ارسال‌های پستی فقط با پست پیشتاز شرکت پست ایران انجام می‌شه. هزینه ارسال و بسته‌بندی ۳۰ هزار تومانه. ارسال‌ها از تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ در روزهای کاری فرد انجام می‌شه و پس از ارسال لیست ارسالی‌ها در سایت ژامه‌وو و در صفحه رهگیری سفارش‌های پستی قرار می‌گیره. توضیحات بیشتر در مورد رهگیری سفارش‌های پستی رو اینجا مطالعه بفرمایید